2023 İSG/1 Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır?

2023 İSG/1 Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır?

Merhaba, bugün sizlerle İSG/1 Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır? konusunda paylaşacağımız bilgilerle ilgili bir yazı ele alacağız. Sizler de İSG sınavına katılmak istiyorsanız, öncelikle belirli aşamaları takip etmelisiniz.

İSG/1 Sınav Başvurusu İçin Gerekli Adımlar

İSG Sınavı na katılmak isteyen kişiler sınav tarihinden en az 100 gün önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumundan İSG Kursu almalıdır.

İSG Eğitimini tamamlayan kişiler ÖSYM kurumu tarafından yapılan İSG Sınavı na girmeye hak kazanırlar. 2023 İSG/1 Sınavı na girecek kişiler için Sınav Başvuruları 17 Şubat 2023 tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise 23 Şubat 2023 tarihidir.

2023 İSG/1 Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır?

2023 İSG/1 Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır? yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olmak istedik.

  • İlk adım olarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş KARiYER ENSTiTÜSÜ™ Eğitim Kurumu’ndan İSG Kursu almalısınız.
  • Daha sonra, İSG Eğitimini tamamladıktan sonra ÖSYM kurumu tarafından yapılan İSG Sınavı na başvuru yapabilirsiniz. Başvurular 17 Şubat 2023 tarihinde başladı ve son tarih 23 Şubat 2023 olarak belirlendi.

İSG Sınavı na hazırlanırken, uzmanlarımız sizlerin yanında yer alacak ve tüm sorularınızı cevaplayacaklar. Kariyer Enstitüsü İSG Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi vermek üzere yetkilendirilmiştir. Kariyer Enstitüsü, “Türkiye’nin İSG Kursu” sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi, İşyeri Hekimliği Eğitimi ve İşyeri Hemşireliği Eğitimi almasını sağlamıştır.

Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen aşağıdaki iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.