İSG Uzaktan Eğitim

İSG Uzaktan Eğitim

Merhaba, bugün siz değerli okuyucularımıza İSG Uzaktan Eğitim hakkında bilgi vereceğiz. İş sağlığı ve güvenliği alanı yeni bir iş imkânı yaratmıştır. Bu sebeple iş sağlığı ve güvenliği eğitimini alarak hizmet vermek isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İş güvenliği uzmanı olarak görev almak isteyen kişilerin aldığı İSG Uzaktan Eğitim, işyerlerinde bulunan çalışan ve işverenin güvenliğini ve sağlığını olumsuz etkileyecek olayları tespit ederek çalışmalar yapan kişidir.

İSG Uzaktan Eğitim Nasıl Oluyor?

İSG Uzaktan Eğitim, çalışan kişiler için bir avantaj yaratmıştır. Bu sayede kişiler mekân değişikliği yapmadan zaman tasarrufu yapabiliyorlar. BULUT AKADEMİ™ Eğitim Kurumu bünyesinde kendi İSG Uzaktan Eğitim sistemimizi kullanarak siz değerli adaylarımıza kolaylık sağlıyoruz. Böylece sizler aldığınız İSG Eğitimi ni uzaktan 3 yıl boyunca istediğiniz zaman izleyebileceksiniz.

İSG Uzaktan Eğitim sistemine katılmak isteyen kişiler ilk olarak gerekli olan belgeleri BULUT AKADEMİ™ Eğitim Kurumuna teslim etmesi gerekmektedir. Bu belgeler kimlik kartı, mezuniyet belgesi ve başvuru formudur. Bu belgeleri ileten kişiler başvuru yapmış olacaklar. Kişilerin eğitimleri kurum tarafından belirlenen akademik takvime göre başlamaktadır.

İSG Uzaktan Eğitim Kaç Saattir?

İSG Uzaktan Eğitim, üç (3) aşamadan meydana gelmektedir ve toplam 220 saatten oluşmaktadır. Buna göre İSG Uzaktan Eğitim Saati:

  • 90 saat (15 gün) asenkron
  • 90 saat (15 gün) senkron
  • 40 saat (5 gün) uygulama eğitimi.

Sizler de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG Sertifikası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen BULUT AKADEMİ™ Eğitim Kurumu ile iletişime geçebilirsiniz.