İSG Sınavı Mobil Uygulaması | 2023

İSG Sınavı Mobil Uygulaması | 2023

KARiYER ENSTiTÜSÜ™ İSG alanında dijital dünyayı bir araya getirerek uzman yazılım ekibi ve eğiticileri ile İSG Sınavı Uygulamasını oluşturdu.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (DSP) Sınavına hazırlık yapmak isteyenler için ideal bir uygulama. KARiYER ENSTiTÜSÜ, uzman yazılım ekibi ve eğiticileri ile birlikte bu uygulamayı en doğru ve güncel bilgileri içerecek şekilde tasarladı. Artık İSG sınavlarına hazırlanmak çok daha kolay ve daha etkili!

İSG Sınavı Mobil Uygulaması Nedir?

İSG Sınavı Mobil Uygulaması, İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (DSP) Sınavı’na hazırlanan kişiler için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. İçerisinde binlerce sorunun mevcut olduğu İSG Sınavı Uygulaması‘nda merak edilen birçok konu da yer almaktadır.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması İçerisinde Neler Var?

KONU KONU ÇÖZ: İSG sınavına hazırlanan kişilere uygun olan birçok bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerden biri de “KONU KONU ÇÖZ” bölümüdür. Bu bölümde İş Sağlığı ve Güvenliği alanına ait konular ile ilgili sorular yer almaktadır.

DENEME ÇÖZ: İSG sınavına girecek adaylar için “DENEME ÇÖZ” özelliği bulunmaktadır. Bu özellikte İSG sınavında çıkmış soruların yer aldığı denemeler mevcuttur.

ÇÖZÜM VİDEOLARI: Bu bölümde İSG sınavında çıkmış veya çıkma ihtimali olan soruların çözüm videoları yer almaktadır.

POPÜLER BLOGLAR: Bu bölümde İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) konusuna ilişkin makaleler mevcuttur.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması İle Gelişiminizi Takip Edin

İSTATİSTİK: Bu kısımda kişiler kendilerine ait olan çözülen soru sayısı, doğru ve yanlış cevap sayısı ve genel başarı oranı yer almaktadır.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir?

İSG Sınavı Mobil Uygulaması, Google Play ve Apple Store’da yer almaktadır. İndirerek soruları çözmeye başlayabilirsiniz.

İSG Sınavı Mobil Uygulaması ile İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve İşyeri Hemşireliği (DSP) Sınavları’na hazırlanan kişiler binlerce soruya anında ulaşabilirler. İSG Sınavı Artık Cepte! sloganı ışığında geliştirilen İSG Sınavı Uygulaması sayesinde kişiler her yerden soru çözerek gelişimlerini takip edebilirler.

Bulut Akademi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından İSG Eğitimleri konusunda yetkilendirilmiş olan KARİYER ENSTİTÜSÜ A.Ş.’nin markasıdır. Bulut Akademi, Türkiye’nin İSG Kursu sloganı ile tam 14 yıldır binlerce kişinin İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası almasını sağlamıştır.