Uzaktan İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Almanın Avantajları

Uzaktan İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi Almanın Avantajları

Uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Pandemi dönemiyle birlikte pek çok alanda olduğu gibi İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında da uzaktan eğitim modeli yaygınlaşmıştır. Uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, adayların merak ettiği konular arasında önemli bir yer tutmaktadır. Bu yazıda, uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi almanın avantajlarını paylaşacak ve İSG uzaktan eğitimi hakkında rehberlik niteliği taşıyacak bilgiler sunacağız.

İSG Uzaktan Eğitim Nasıl İşler?

İSG Uzaktan Eğitim Nasıl İşler? sorusu, sıkça karşılaştığımız sorulardan biridir. Pandemi süreciyle birlikte, eğitim kurumları ve kurslar online eğitim modellerine geçmiştir. Bu durum, birçok yönden dezavantajlı olmasına rağmen, özellikle yoğun bir çalışma temposu içinde olan adaylar için benzersiz bir avantaj sunmaktadır. Uzaktan İSG eğitimi sayesinde, İSG uzmanı adayları evlerinden veya işyerlerinden kolayca eğitimlere katılabilmektedir.

Uzaktan İSG eğitimi, yüz yüze eğitimlerde olduğu gibi devam mecburiyetine sahiptir. Bu nedenle, adayların eğitime ara vermesi gibi istenmeyen durumlar oluşsa da, İSG uzaktan eğitim dersleri kaydedilebilir ve sonrasında tekrar izlenebilir.

İSG Uzaktan Eğitim Süresi İSG uzaktan eğitim süresi, pandemi öncesinde günlük 6 saati geçmeyecek şekilde uygulanmaktaydı. Ancak pandemi sonrasında bazı değişiklikler yapılmıştır. Sonuç olarak, İSG uzaktan eğitimi, sertifikalı eğitimciler eşliğinde canlı olarak 90 saat senkron eğitim şeklinde gerçekleştirilmektedir.

İSG Uzaktan Eğitim Ücretleri

İSG kursu ücretleri, İş Güvenliği Uzmanı sınıflarına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca İşyeri Hekimliği Kursu ve Diğer Sağlık Personeli Kursu ücretleri de farklıdır. İSG uzaktan eğitim ücretleri, dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. KARiYER ENSTiTÜSÜ™ olarak, adaylara en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle destek sağlamaktayız.

Uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Avantajları

Uzaktan iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, birçok avantajları beraberinde getirmektedir:

  1. Kurs merkezine yetişme derdi olmadan istediğiniz yerden eğitime katılabilirsiniz.
  2. Şirketlerin eğitim için uygun ortam arayışını ortadan kaldırır.
  3. Yeterli nitelikte eğitmen bulma sorununu ortadan kaldırır.
  4. İş sırasında eğitime vakit ayıramama sorununu çözer ve en faydalı çözümü sunar.
  5. Detaylı raporlama sayesinde çalışanların eğitim durumu takip edilebilir.
  6. Çalışanların eğitimi kayıt altına alınarak sertifikalandırılabilir.
  7. Uzaktan eğitim, gelişmiş araçlarla derslere kolay erişim imkanı sağlar.

Siz de en uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve İSG sertifikası hakkında daha detaylı bilgi edinmek için hemen aşağıdaki ücretsiz formu doldurun!